JEŻELI SZUKASZ SWOJEGO MIEJSCA NA ZIEMI, W KTÓRYM CHCIAŁBYŚ ZOSTAĆ JUŻ NA ZAWSZE TO DOBRZE TRAFIŁEŚ! NIE ZAOFERUJEMY CI MAŁEGO MIESZKANKA, W KTÓRYM TY I TWOI BLISCY MIELIBYŚCIE ZBYT CIASNO I MAŁO KOMFORTOWO – SŁONECZNA GUZIKÓWKA OFERUJE PRZESTRZEŃ, KOMFORT I BLISKOŚĆ NATURY!

Oferujemy wysokiej jakości nowe domy w zabudowie szeregowej w Krośnie, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Włożyliśmy w ich przygotowanie mnóstwo pracy abyś nie miał wątpliwości, że jest to coś dla Ciebie i już niebawem rozpoczął w jednym z nich swój nowy etap w życiu.
Słoneczna Guzikówka położona jest w cichej i spokojnej okolicy na uboczu jednego z większych osiedli w Krośnie. Z pewnością zapomnisz tutaj o miejskim zgiełku i zatłoczonych ulicach, aczkolwiek w pobliżu nie brakuje punktów rozrywkowych. Bez problemów znajdziesz sklepy, aptekę jak i niewielkie centrum handlowo-usługowe. Jest również szkoła z boiskiem typu Orlik oraz przychodnia lekarska.
Malownicza lokalizacja stwarza możliwości wypoczynku na łonie natury. Możesz relaksować się w otoczeniu zieleni, nie opuszczając własnej działki. Dużą zaletą naszej lokalizacji jest to, że z jednej strony jesteś blisko centrum miasta, a z drugiej po pracy możesz naprawdę dobrze odpocząć we własnym ogrodzie.
Osiedle Słoneczna Guzikówka jest bardzo dobrze skomunikowane. Znajduje się w bliskiej okolicy węzła prowadzącego na obwodnicę miasta, z drugiej strony można wyrwać się z Krosna lokalnymi drogami, przez pobliskie miejscowości. Oczywiście osiedle jest w zasięgu autobusów komunikacji miejskiej.